SMM Tekstil, Beverly Hills Polo Club, Benetton, LC Waikiki, DeFacto, Orka Damat, Sainsbury’s (Tu), George, Matalan, Primark, Mudo Collection, Naf Naf, Dunnes Store, La Halle, Nocturne, Devred, Bonmarche, Bestseller ve Hello Kitty gibi önemli yerli ve yabancı markalarla yıllardır süren işbirliklerinin üstüne yepyeni atılım daha gerçekleştirdi.

ABD’nin dünyaca ünlü markası artık Türkiye’de

SMM Tekstil’in ABD’nin ünlü giyim ve aksesuar markası Beverly Hills Polo Club’ın lisansını almasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şimşek şöyle konuştu “ Bu önemli premium markayı, seçkin ve kaliteli ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.”

Kısa vadede 5 yıl içerisinde 50 mağaza açmayı hedeflediklerini ifade eden Şimşek; “Beverly Hills Polo Club mirasının çatısı altında yenilikçilik ilkesini benimseyerek, başarılı üreticiler ile çalışarak, seçkin, kaliteli ve benzersiz ürünler yaratıp sektörde adımızı duyuracağız. Görsel sunumumuzla müşterilerimizin mağaza deneyimini en üst düzeye taşıyarak lüks, keyifli ve rahat bir ortamın tadını çıkarmalarını sağlayacağız.” diye konuştu.

Beverly Hills Polo Club 1982 yılında ABD’de kuruldu. Orijinal ve modern moda koleksiyonları, saatlerden şapkaya etkileyici ve premium aksesuarları ve ikonik binici logosuyla çok kısa sürede ABD’nin beğenisini kazanarak haklı bir ün elde etti. Günümüzde tüm dünyada 70’ten fazla ülkeye yayılan 650’yi aşkın mağazasında konuklarına hizmet vermeyi sürdürüyor.