Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

SAVUNMA SANAYİ

SAVUNMA SANAYİ

Uluslararası Kalite Standartlarında Üretim
Askeri Malzemeler ve Üniformalar

Üretim kapasitemizi arttırmak adına Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yatırım Teşvikleri kapsamında Elazığ OSB’de üretim tesislerini kurduk.

ASKERİ MALZEMELER

ASKERİ MALZEMELER

Savunma Sanayi

Kask, Yelek, Balistik Kalkan, Sırt Çantası, Askeri Savunma Öğeleri

TEKSTİL

TEKSTİL

Savunma Sanayi

Üniforma, Ceket, Pantolonlar, Çorap, Diğer

Askeri Malzemeler ve Tekstil

2020 yılında Milli Savunma Bakanlığı tarafından onaylı tedarikçi belgesini aldık.

Üretmiş olduğumuz asker malzemelerini ve diğer kurumsal malzemeleri ve kıyafetleri dünyanın bir çok ülkesine ihraç etmekteyiz.

Ürünlerimize dönük verimlilik araştırmaları yaparak, kaliteden ödün vermeden istikrarlı ve uygun fiyatlı üretimler gerçekleştiriyoruz.

Askeri Malzeme ve Tekstil Katalog

SMM TEKSTİL A.Ş.

Yaratıcı ve yenilikçi ürünler üretirken müşterilerimize artı değer sağlıyoruz.

SMM Tekstil olarak 2009 yılında yurtdışındaki ve yurtiçindeki önemli giyim markalarına üretim yapmak amacıyla İstanbul’da Murat Şimşek’in %100 hissedarlığıyla kurulduk ve geniş ürün gamı ile Türkiye’nin önemli tekstil üreticileri arasında yer almaya başladık.

Balistik Kask

Balistik Kask, kullanıcının kafasına, şakaklarına, kulağına ve boynuna kadar parçalanmaya karşı balistik koruma sağlayan standart piyade ekipmanıdır.

Balistik Yelek

Balistik yelek, ateşli silah mermilerinin ve patlamalardan kaynaklanan şarapnellerin etkisini absorbe etmeye yardımcı olan ve gövdeye takılan kişisel bir zırh öğesidir.

Mayın Takımı

Mayın Koruma Elbisesi, mayın temizleme standartları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Aramid veya UHMWPE koruyucu katman, mayın, bomba ve top mermilerinin parçalanma etkilerine karşı koruma sağlar.

Balistik Kalkan

Ateşli silahlardan atılan mermilerin hedefine çarpmasını önlemek için balistik kalkan kullanılır. Ayrıca SWAT (Özel Silahlar ve Taktik Ekibi) Özel Kuvvetler gibi terörle mücadele güçlerinin sitelere ve binalara erişimini sağlamak içi kullanılır.

Sırt Çantası

Sırt çantası, askerlerin özelliklede piyadelerin yük taşıma ekipmanlarının standart bir parçasıdır. Bir çok ülkede askeri tarzdaki paketler, askeri ihtiyaç fazlası çantalar mağazalarda sivillerin kullanımına düzenli olarak sunulmaktadır.