Markalar

Üretim Yaptığımız Markalar

Marka Lisanslarımız

SMM Tekstil, Beverly Hills Polo Club, Benetton, LC Waikiki, DeFacto, Orka Damat, Sainsbury’s (Tu), George, Matalan, Primark, Mudo Collection, Naf Naf, Dunnes Store, La Halle, Nocturne, Devred, Bonmarche, Bestseller ve Hello Kitty gibi önemli yerli ve yabancı markalarla yıllardır süren işbirliklerinin üstüne yepyeni atılım daha gerçekleştirdi.

7 Temmuz 2021 tarihinde Lifestyle Equities CV ile Beverly Hills Polo Club markasının haklarına ilişkin Marka ve Perakende Dağıtım sözleşmesi imzaladık ve Beverly Hills Polo Club markasının 5 yıl süre ile Türkiye’deki münhasır lisans hakkı sahibi olduk.

Bu sözleşme ile SMM Tekstil, lisansı alınan ürünlerin satılacağı mağazaları açmak, işletmek ve parekende satışlar gerçekleştirmek ve de Beverly Hills Polo Club marka adını kullanarak Türkiye uzantılı internet satış sitesini işletmek ve bu site üzerinden satış gerçekleştirmek hem de Türkiye‘de faaliyet gösteren itibarlı moda alışverişi internet platformları üzerinden satış gerçekleştirmek hususlarında münhasır yetkili ilan edildik.

Beverly Hills Polo Club markalı ürünlerin satılacağı mağazaların açılması ve işletilmesi faaliyetlerinin yürütülmesi adına Yönetim Kurulu Başkanımızın ortak olduğu BHPC İstanbul Giyim Sanayi A.Ş. şirketi kuruldu. Bu lisans çerçevesinde Beverly Hills Polo Club mağazalarının açılması için SMM Tekstil’in pay sahibi Murat Şimşek’in ortak olduğu BHPC İstanbul Giyim Sanayi A.Ş. ile lisans devir sözleşmesi yapılmış olup mağazacılık faaliyetlerinin bu şirket tarafından yürütülmesi sağlanacaktır.

Bu önemli premium markayı, seçkin ve kaliteli ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. 10 yılı aşkın üretim tecrübemizi, tekstil Know-How’ımızı kullanarak yaptığımız bu marka lisanslama faaliyetlerine başka yıldız markalar da ekleyerek devam etmeyi hedefliyoruz. Beverly Hills Polo Club markasını Türkiye’de yükseklere taşıyıp büyük bir prestij elde etmek, oradan edineceğimiz tecrübelerle ülkemize dünyanın sayılı markalarını da getirmek en büyük arzumuz.

Beverly Hills Polo Club

Beverly Hills Polo Club 1982 yılında ABD’de kuruldu. İsmini film yıldızları ve ünlülerin tercihi Kaliforniya’daki Beverly Hills’ten ve kralların sporu diye bilinen ve kökleri çok eskiye dayanan takım sporu Polo’dan aldı.

Beverly Hills’in şaşalı ve ışıltılı yaşamını Polo’nun asil ve rekabetçi tarafıyla birleştiren Beverly Hills Polo Club, orijinal ve modern moda koleksiyonları, saatlerden şapkaya etkileyici ve premium aksesuarları ve ikonik binici logosuyla çok kısa sürede ABD’nin beğenisini kazanarak haklı bir ün elde etti. Tüm dünyada 70’ten fazla ülkeye yayılan 650’yi aşkın mağazasında konuklarına hizmet vermeyi sürdürüyor.

Neler Yapacağız

Kısa vadede 5 yıl içerisinde 50 mağaza açmayı hedefliyoruz. Beverly Hills Polo Club mirasının çatısı altında yenilikçilik ilkesini benimseyerek, başarılı üreticiler ile çalışarak, seçkin, kaliteli ve benzersiz ürünler yaratıp sektörde adımızı duyuracağız.

En trend renk seçimleri, herkesin beğenisini kazanacak tasarımlar ve imzamız olan binicilik ikonunu kullanarak markamızın mirasını sürdüreceğiz. Müşteri hizmetlerinde departmanında müşterilerimizin ürün seçimlerine yardımcı olacak, ürünler ve moda konusunda onları aydınlatacağız. Görsel sunumumuzla müşterilerimizin mağaza deneyimini en üst düzeye taşıyarak lüks, keyifli ve rahat bir ortamın tadını çıkarmalarını sağlayacağız.

Uzun vadede ise yalnızca Türkiye’de kalmayıp dünyanın birçok ülkesine yayılarak, Kalifornia Beverly Hills’te amiral mağazamızı açmayı arzuluyoruz.